KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annonceafdelingen Lokalavisen Aarhus:
salg.aarhus@lokalavisen.dk

Redaktionen Lokalavisen Aarhus:
redaktion.aarhus@lokalavisen.dk

Annonceafdelingen Århus Onsdag:
ann.aarhusonsdag@lokalavisen.dk

Redaktionen Århus Onsdag:
red.aarhusonsdag@lokalavisen.dk

Redaktion Lokalavisen Aarhus:

Morten Nystrup, ansvarshavende chefredaktør

Camilla Olesen, lokalredaktør
Tlf: 5156 1961
camilla.olesen@lokalavisen.dk

Louise Nyvang Burmeister, journalist
Tlf: 3010 3296
louise.b.nyvang@lokalavisen.dk

Kim Skovrup Andersen
Tlf: 3010 3294
kim.s.andersen@lokalavisen.dk

Jesper Gundorph, journalistpraktikant
Jesper.Gundorph@lokalavisen.dk

Online redaktion
Danni Paulsen
Tlf: 8732 4756
danni.paulsen@lokalavisen.dk

Jonas Wrede Hansen
Tlf: 8732 4898
Jonas.W.Hansen@lokalavisen.dk

Jeppe Rafn
Tlf: 8732 4871
jeppe.rafn@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft,
Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 8732 4800
ellers:
salg.aarhus@lokalavisen.dk

 

Salg Lokalavisen Aarhus (Print & Digital):


Saosan Kobeita, markedsmanager
Tlf. 2019 4134
Saosan.kobeita@jp.dk

Diana Skaarup, Mediekonsulent
Tlf: 22611766
Diana.skaarup@lokalavisen.dk

Kent Stougaard, Salgschef
Tlf. 2019 4305
kent.stougaard@jp.dk

Tobias Thomsen, Account Manager
Tlf. 2849 0447
tobias.thomsen@jp.dk

Salg Århus onsdag
Saosan Kobeita, markedsmanager
Tlf. 2019 4134
Saosan.kobeita@jp.dk

Birte Jensen, Mediekonsulent
Tlf. 87324765
Birte.jensen@lokalavisen.dk

Diana Skaarup, Mediekonsulent
Tlf: 22611766
Diana.skaarup@lokalavisen.dk

Henriette Krause Sørensen, Teamleder regional salgssupport
Henriette.krause@lokalavisen.dk

Maja Høybye Madsen, salgskoordinator
Maja.H.Madsen@lokalavisen.dk

Hanan Ayoub, salgskoordinator
Hanan.Ayoub@lokalavisen.dk


 

ÅRHUS ONSDAG

Redaktion Århus Onsdag:

Morten Nystrup, ansvarshavende chefredaktør

Camilla Olesen, Lokalredaktør
Tlf: 5156 1961
camilla.olesen@lokalavisen.dk

Bente Tahmasbi Hansen, journalist
Tlf: 2545 6662
Bente.t.hansen@lokalavisen.dk

Mai-Britt Kirstine Lund Jeppesen, journalist
Tlf: 5076 4166
Mai-britt.jeppesen@lokalavisen.dk

 

Har du ikke modtaget avisen, har du mulighed for at hente din avis hos en af nedenstående butikker

Sinnerup - Clemensbro 2

Rema 1000 - Dirc Passer Gade 2

Kontaktlinse Instituttet - Ferdinand Sallings Stræde 6-16

7-Eleven - Frederiks Allé 125

Rema 1000 – Frederiksgade 82

DOKK1 - Hack Kampmanns Plads 2

Superbrugsen, Jægergårdsgade 16

Netto – Jægergårdsgade 64

Superkiosken - Langelandsgade 171

MIBmadmarked - Mariane Thomsens Gade 1

7-Eleven Butik - Nørreport 28 st.

Jyllands-Postens Lokalavisen -Mediebyen 3

Meny - Skanderborgvej 18

Fakta - Skanderborgvej 26

Godsbanen - Skovgaardsgade 3

Salling - Søndergade 27

Fit & Sund - Karupvej 2C

Rema 1000 - Trøjborgvej 8

Superbrugsen - Vesterbro Torv 1

Mary's Sandwich & Cafe - Viborgvej 28

Hifive Fitness Aarhus - Viborgvej 3 – (Bemærk kun for medlemmer)

Føtex - M.P. Bruuns Gade 55

Holst Sko - Ryesgade 14


Ansv chefredaktør: Morten Nystrup

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her